Наша команда

ДАВИД СЕЙФЕРТ

Співвласник фірми
Власник, директор, член правління і підприємець. Спеціалізується в сфері людських ресурсів. Особливо цікавить його пошук, набір та селекція на польським та міжнародних ринках. Має великий досвід в сфері управління, просування і створення структур агентст з працевлаштування на ринках праці. Головні цілі:
  • підвищення ефективності процесів, продуктивності персоналу, а також досягнення кращих бізнес-результатів фірм наших клієнтів
  • створення та реалізація сучасних, цікавих і надихаючих тренінгів для керівних кадрів в краю та за кордоном
  • проведення рекрутаційних процесів на посади середньої і вищої рівнів
Напрями, в яких він спеціалізується: управління проектами по підбору персоналу, професійні тренінги з особистих та соціальних компетенцій, управління процесами, інтернет-маркетінг, створення інструментів HR для оцінки персоналу, тестів для визначення компетенцій та особістих якостей, створення процедур і систем рекрутаційних, створення організаційних структур для цілей міжнародної рекрутації, делегування працівників до роботи за кордоном; навчання, тренінги та консультації для фірм, покриване за рахунок коштів ЄС. Після роботи веде активний спосіб життя, плаває та займається боксом, що надає сил до подальших дій. Цитати, які надихають: «Робіть висновки з вчорашнього дня, живіть сьогоднішнім, але думайте про майбутнє» «Дуже важливо не перестати ставити питання...» - Альберт Ейнштейн.

ПАВЕЛ КАЧМАРЕК

Співвласник фірми
Управляє фірмою, зокрема відділом лізінгу працівників з України. Його професійна кар’єра з HR-галуззю розпочалася у 2000 році. Займався управлінням і координованням структурами з підбору персоналу до міжнародних проектів та наданням послуг як агентство з працевлаштування в Польщі та на Заході. Працював для німецьких, голландських та бельгійських роботодавців як менеджер, директор по персоналу і генеральний директор. Має досвід самостійного ведення господарчої діяльності. Спеціалізується в підборі та селекції персоналу, управлінню працівниками, а також їх оцінці; в проведенні переговорів у міжнародному бізнесі, професійному консалтингу та інтернет-маркетингу. В особістому житті гордий батько двох дітей з міста Каліш. Вільний час проводить гуляючи і бігаючи зі своєю собакою, або займаючись плаванням.

ЯРОСЛАВ ФУТЕРКО

Директор
Директор офісу Projektanci Kariery в Україні. Відповідає за рентабельну діяльність підприємства, контролює робочий процес офісу, розробляє стратегію розвитку компанії в Україні. Займається міжнародною політикою та пошуком нових партнерів з інших країн світу. Організовує відповідну взаємодію з органами влади та іншими зовнішніми структурами. Активний учасник у громадсько-політичному житті країни. Вільний від роботи час проводить зі своєю сімєю. Протягом всього свідомого життя керується гаслом:  ‘’Новий день – нові можливості!'’

ОЛЕГ ВАРЕНИЦЯ

керівник офісу
Керівник офісу у місті Тернопіль, забезпечує рентабельну діяльність представництва. Контролює роботу з підтримки і розвитку клієнтської та партнерської мережі, підтримує необхідний рівень трудової дисципліни, здійснює розподіл обов’язків між працівниками офісу та здійснює контроль за виконанням плану. Молодий батько, вільний час присвячує родині, обожнює прогулянки на свіжому повітрі, займається плаванням та любить експериментувати з приготуванням страв закордонної кухні. Улюблена цитата: "Моя робота - не полегшувати людям життя. Моя робота - робити їх краще" - Стів Джобс.

ІРИНА ГОЦКО

консультант з підбору персоналу
Працює консультантом з підбору персоналу, представник у чудовому місті Тернопіль. У даній сфері відносно недовго , проте за цей час навчилась розуміти потреби кандидатів, які прийняли рішення шукати роботу за кордоном, завдяки грамотно побудованої системи алгоритму дій під час підбору персоналу. Вищу освіту здобула у Польщі, бо завжди приваблював європейський стиль життя, більші зарплати  та ідеально рівні дороги. Працювала у Пункті прийому візових анкет VFS Global в Україні і здобуті знання допомагають з легкістю та впевненістю проводити консультації стосовно необхідних документів для отримання візи для виїзду за кордон. Життєрадісна і весела людина, завжди із задоволенням допомагає підбирати вакансію відповідно до вмінь та навиків кандидата, займається проведенням телефонних і особистих інтерв’ю, розміщенням вакансій в інтернет-порталах та інших ЗМІ та пошуком перспективних напрямів розвитку рекрутингу. Свій вільний час любить проводити у спортзалі, щоб завжди бути в тонусі, виїзжати на природу, ходити на музичні вистави та концерти, проводити час з близькими.