Наша команда

ДАВИД СЕЙФЕРТ

Співвласник фірми
Власник, директор, член правління і підприємець. Спеціалізується в сфері людських ресурсів. Особливо цікавить його пошук, набір та селекція на польським та міжнародних ринках. Має великий досвід в сфері управління, просування і створення структур агентст з працевлаштування на ринках праці. Головні цілі:
  • підвищення ефективності процесів, продуктивності персоналу, а також досягнення кращих бізнес-результатів фірм наших клієнтів
  • створення та реалізація сучасних, цікавих і надихаючих тренінгів для керівних кадрів в краю та за кордоном
  • проведення рекрутаційних процесів на посади середньої і вищої рівнів
Напрями, в яких він спеціалізується: управління проектами по підбору персоналу, професійні тренінги з особистих та соціальних компетенцій, управління процесами, інтернет-маркетінг, створення інструментів HR для оцінки персоналу, тестів для визначення компетенцій та особістих якостей, створення процедур і систем рекрутаційних, створення організаційних структур для цілей міжнародної рекрутації, делегування працівників до роботи за кордоном; навчання, тренінги та консультації для фірм, покриване за рахунок коштів ЄС. Після роботи веде активний спосіб життя, плаває та займається боксом, що надає сил до подальших дій. Цитати, які надихають: «Робіть висновки з вчорашнього дня, живіть сьогоднішнім, але думайте про майбутнє» «Дуже важливо не перестати ставити питання...» - Альберт Ейнштейн.

ПАВЕЛ КАЧМАРЕК

Співвласник фірми
Управляє фірмою, зокрема відділом лізінгу працівників з України. Його професійна кар’єра з HR-галуззю розпочалася у 2000 році. Займався управлінням і координованням структурами з підбору персоналу до міжнародних проектів та наданням послуг як агентство з працевлаштування в Польщі та на Заході. Працював для німецьких, голландських та бельгійських роботодавців як менеджер, директор по персоналу і генеральний директор. Має досвід самостійного ведення господарчої діяльності. Спеціалізується в підборі та селекції персоналу, управлінню працівниками, а також їх оцінці; в проведенні переговорів у міжнародному бізнесі, професійному консалтингу та інтернет-маркетингу. В особістому житті гордий батько двох дітей з міста Каліш. Вільний час проводить гуляючи і бігаючи зі своєю собакою, або займаючись плаванням.

ОЛЕГ ВАРЕНИЦЯ

керівник офісу
Керівник офісу у місті Тернопіль, забезпечує рентабельну діяльність представництва. Контролює роботу з підтримки і розвитку клієнтської та партнерської мережі, підтримує необхідний рівень трудової дисципліни, здійснює розподіл обов’язків між працівниками офісу та здійснює контроль за виконанням плану. Молодий батько, вільний час присвячує родині, обожнює прогулянки на свіжому повітрі, займається плаванням та любить експериментувати з приготуванням страв закордонної кухні. Улюблена цитата: "Моя робота - не полегшувати людям життя. Моя робота - робити їх краще" - Стів Джобс.

НАТАЛІЯ ЦИРУЛЬНІКОВА

консультант з підбору персоналу
Працює консультантом з підбору персоналу, представник в файному місті Тернопіль. Закінчила Тернопільську академію народного господарства по спеціальності «Економіст». Має досвід з пошуку та підбору персонала, відстежує різні нововведення в цій сфері, завжди є в курсі подій на ринку праці, тим самим відкриваючи нові методи й принципи підбору. Відповідально й серйозно ставиться до роботи, проводить телефонні переговори з клієнтами. З усмішкою на устах, випромінюючи радість, спілкується з колегами та відвідувачами, а отримані завдання проводить вчасно, тому що вміє розподілити свій час. В особистому житті щаслива мати прекрасної доньки. У вільний від роботи час відвідує спортивний комплекс, займається танцями, любить активний відпочинок,екстрим, природу, подорожі. З улюблених афоризмів : «Пам’ятайте, що хороша ідея, яка прийшла в вашу голову нічого не варта, рівно до тих пір, поки не буде перевірена дією і практикою» «Ми знаходимо в житті лише те, що самі вкладаємо в нього» - Ральф Уолдо Емерсон.

ІРИНА СВІЧЕНЮК

консультант з підбору персоналу
Працює консультантом з підбору персоналу, представник у чудовому місті Тернопіль. У даній сфері відносно недовго , проте за цей час навчилась розуміти потреби кандидатів, які прийняли рішення шукати роботу за кордоном, завдяки грамотно побудованої системи алгоритму дій під час підбору персоналу. Вищу освіту здобула у Польщі, бо завжди приваблював європейський стиль життя, більші зарплати  та ідеально рівні дороги. Працювала у Пункті прийому візових анкет VFS Global в Україні і здобуті знання допомагають з легкістю та впевненістю проводити консультації стосовно необхідних документів для отримання візи для виїзду за кордон. Життєрадісна і весела людина, завжди із задоволенням допомагає підбирати вакансію відповідно до вмінь та навиків кандидата, займається проведенням телефонних і особистих інтерв’ю, розміщенням вакансій в інтернет-порталах та інших ЗМІ та пошуком перспективних напрямів розвитку рекрутингу. Свій вільний час любить проводити у спортзалі, щоб завжди бути в тонусі, виїзжати на природу, ходити на музичні вистави та концерти, проводити час з близькими.

АННА БЕРЕЗОВСЬКА

консультант з підбору персоналу
Консультант з підбору персоналу, представник у файному місті Тернопіль. Одна з основних функцій – підбір персонала або рекрутинг. Спеціалізується в вірному виборі методів та каналів пошуку кандидатів, майстерно оцінює претендента на будь-яку вакансію та перевіряє рівень його професійності.  Також займається пошуком нових бізнес-партнерів, організовує і проводить попередні переговори, залучає їх до співпраці, підтримує постійний контакт з існуючими партнерами. В житті – мама двох дітей, активна, енергійна та наполеглива в роботі. У вільний час малює, подорожує, вивчаючи культуру інших країн світу. Цитата, що мотивує в житті: «Щастя здобуде кожен, так чи інакше, рано чи пізно» - Пауло Коельйо.