Наша команда

ДАВИД СЕЙФЕРТ

Співвласник фірми
Власник, директор, член правління і підприємець. Спеціалізується в сфері людських ресурсів. Особливо цікавить його пошук, набір та селекція на польським та міжнародних ринках. Має великий досвід в сфері управління, просування і створення структур агентст з працевлаштування на ринках праці. Головні цілі:
  • підвищення ефективності процесів, продуктивності персоналу, а також досягнення кращих бізнес-результатів фірм наших клієнтів
  • створення та реалізація сучасних, цікавих і надихаючих тренінгів для керівних кадрів в краю та за кордоном
  • проведення рекрутаційних процесів на посади середньої і вищої рівнів
Напрями, в яких він спеціалізується: управління проектами по підбору персоналу, професійні тренінги з особистих та соціальних компетенцій, управління процесами, інтернет-маркетінг, створення інструментів HR для оцінки персоналу, тестів для визначення компетенцій та особістих якостей, створення процедур і систем рекрутаційних, створення організаційних структур для цілей міжнародної рекрутації, делегування працівників до роботи за кордоном; навчання, тренінги та консультації для фірм, покриване за рахунок коштів ЄС. Після роботи веде активний спосіб життя, плаває та займається боксом, що надає сил до подальших дій. Цитати, які надихають: «Робіть висновки з вчорашнього дня, живіть сьогоднішнім, але думайте про майбутнє» «Дуже важливо не перестати ставити питання...» - Альберт Ейнштейн.

ПАВЕЛ КАЧМАРЕК

Співвласник фірми
Управляє фірмою, зокрема відділом лізінгу працівників з України. Його професійна кар’єра з HR-галуззю розпочалася у 2000 році. Займався управлінням і координованням структурами з підбору персоналу до міжнародних проектів та наданням послуг як агентство з працевлаштування в Польщі та на Заході. Працював для німецьких, голландських та бельгійських роботодавців як менеджер, директор по персоналу і генеральний директор. Має досвід самостійного ведення господарчої діяльності. Спеціалізується в підборі та селекції персоналу, управлінню працівниками, а також їх оцінці; в проведенні переговорів у міжнародному бізнесі, професійному консалтингу та інтернет-маркетингу. В особістому житті гордий батько двох дітей з міста Каліш. Вільний час проводить гуляючи і бігаючи зі своєю собакою, або займаючись плаванням.

ОЛЕСЯ ПАВЛИК

керівник офісу

ОЛЕГ ВАРЕНИЦЯ

керівник офісу

НАТАЛІЯ ЦИРУЛЬНІКОВА

консультант з підбору персоналу

ІРИНА СВІЧЕНЮК

консультант з підбору персоналу

АЛІНА П’ЯТНИЧКО

консультант з підбору персоналу

АННА БЕРЕЗОВСЬКА

консультант з підбору персоналу