Про фірму

Агентство з працевлаштування в Харкові “Проєктанці Кар’єри Україна”

«Проєктанці Кар’єри Україна» – молода фірма, заснована в березні 2018 року, де до кожного кандидата ставляться з належною повагою, а головним завданням є надання якісних послуг в сфері працевлаштування за кордоном.


Якість надаваних нами послуг для нас в приоритеті!

Співробітники нашої фірми нададуть Вам повну інформацію, щодо легального працевлаштування в Польщі, наявних вакансій, переліку документів необхідних для отримання візи і подальшого виїзду за кордон.

Для високого рівня обслуговування та організації послуг, що надаються, наші співробітники раз на три місяці виїжджають безпосередньо до Польщі для підвищення своїх кваліфікацій, знань законодавства Польщі щодо працевлаштування іноземців; для відвідування підприємств, де вже працюють наші працівники, а також нових підприємств, для надання повної інформації про майбутню роботу та проживання.


Наша історія

Ні для кого не секрет, що кількість бажаючих українців, які вирішили поїхати на роботу до Польщі та інших країн ЄС збільшується з кожним роком. У кожного перед важливим кроком покинути свою країну виникає ряд питань, наприклад: що необхідно для цього зробити? Які підготовити документи? Як знайти перевіреного роботодавця?

В зв’язку з цим, наш холдинг «Projektanci Kariery» приймає сміле рішення відкрити фірму на території України. Виникає питання – для чого? А чому ні?! Від 2000 року відкриваємо можливості працевлаштування на міжнародних ринках, головне в країнах Бенілюксу та Німеччини. Завдяки своїй діяльності понад 12 000 осіб з Польщі набуло досвіду в роботі на Заході. То чому не надати такої можливості своїм сусідам зі Сходу?! В 2000 року відкрили ринок праці для поляків, а в 2018 року в одному з найбільших міст України, а саме в Харкові офіційно відкрили офіс для всіх бажаючих спробувати свої можливості на європейському ринку праці. Ми зібрали найкращу команду, яка допоможе Тобі на кожному етапі, починаючи від співбесіди, вибору вакансії, допомогаючи в вирішенні всіх формальностей в отриманні необхідних документів для виїзду та праці за кордоном, та в подальшому супроводі постійних працівників при майбутніх виїздах.

Використовуючи досвід з-за кордону, створили «Projektanci Kariery Ukraina», аби бути ближче до Тебе та надати тобі можливості безпечного виїзду за кордон в пошуку кращої праці та легального працевлаштування.

Професіоналізм, відповідальність та доброзичливість нашої команди вже оцінили кандидати як зі всієї України, так і з-за кордону.