Найчастіше питання

1. Що необхідно для виїзду на роботу в Польщу?

Для виїзду на роботу на території Польщі необхідно мати діючий закордонний паспорт, відкрити національну робочу візу на підставі оригіналу запрошення від роботодавця, оформити медичну страховку від акредитованих страхових компаній і, звичайно ж, необхідно взяти з собою грошові кошти до отримання авансу або заробітної плати.
Також є можливість виїзду по біометричному паспорту без відкриття візи, але для легальної роботи залишається незмінним факт виготовлення запрошення від працедавця і підписання договору – тільки після цього можна приступати до роботи!


2.Термін розгляду документів для отримання візи

Термін розгляду документів для отримання візи становить 6 робочих днів, не включаючи день подачі у ППВА. В окремих випадках час оформлення візи може бути продовжений до 30 днів.
Всі заявки, зібрані ППВА спрямовуються до Генеральних консульств Польщі в Україні для оцінки та прийняття рішення.
3.Чи гарантує наявність візи в’їзд на територію РП?
НІ, не гарантує!  Кожного разу рішення про дозвіл на в’їзд приймає Прикордонна Служба


4.Чи обов’язкове знання польської мови для роботи в Польщі?

Знання польської мови завжди буде плюсом для Вас, відкриє більше можливостей при виборі роботи. На деяких вакансіях знання польської мови обов’зкове, так вимагає підприємство та посадові обов’язки. Проте, в Польщі створені усі умови для працевлаштування україно- і російськомовного населення, яке не володіє польською. В основному це пропозиції роботи на заводах, фабриках, складах, в сільськогосподарській сфері та різноробочими.


5.Які заробітки в Польщі?

Польща – хороший варіант для тих, хто вперше хоче спробувати свої можливості за кордоном. Запитаєте чому? Близьке розташування, подібна культура, спрощений процес працевлаштування. Заробітки вище в 1,5-2 рази і більше, залежно від посади, ваших знань і умінь. Приміром, в середньому різноробочі заробляють від 600-800$ в місяць; фахівці (зварювальники, слюсарі, будівельники тощо) можуть заробити від 1000$ в місяць.


6.Як відбуватиметься виплата заробітної плати?

В день приїзду для Вас буде відкрито банківський рахунок в польському банку (Millenium Bank), на який будуть зараховувати заробітну плату кожен місяць 15-го числа. Заробітна плата виплачується 1 раз/місяць, при необхідності може бути виплачений аванс, якщо вже відпрацьовано мінімум два тижні.
Якщо у Вас вже є відкритий банківський рахунок в Польщі, то необхідно буде про це повідомити в офісі в Польщі.


7.Яку суму необхідно взяти з собою до першої заробітної плати?

Виїжджаючи на роботу в Польщу, необхідно пам’ятати про те, що як для самого перетину кордону, так і до моменту виплати першої зарплати, з собою необхідно мати грошові кошти, в сумі від 400-500 злотих мінімум.


8.Перелік страхових фірм, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

  1. ПЗУ Українa
  2. ПРОВІДНА
  3. ГАРДІАН
  4. ЕТАЛОН
  5. КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
  6. ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

У процесі розгляду візових заяв, з якими буде подане медичне страхування, видане іншим страхувальником (не зазначеним у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, чи дане страхування буде забезпечувати закладу, який надаватиме медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань перед ним.
У випадку, якщо страхування не буде відповідати вимогам, Консул матиме підстави відмовити у наданні візи.


9. Ввезення на територію Польщі алкоголю та сигарет

При перетині кордону з Польщею особам, які вже досягли 17 років, можна провезти:

  • 1 літр міцних алкогольних напоїв (фортеця більш ніж 22,3%);
  • 2 літри середньої міцності алкогольних напоїв (фортеця менше 22,3%);
  • 40 сигарет (дві пачки) або 50 грамів тютюну для куріння. При перетині повітряним транспортом – не більше 200 сигарет (10 пачок).

Перевезення алкоголю і сигарет строго контролюється. Митник обов’язково запитає про їх наявність та ретельно перевірить багаж. Краще не порушувати ці норми, так як при виявленні свідомо прихованої продукції і перевищення дозволеної норми отримаєте штраф з конфіскацією даної продукції. У гіршому випадку можуть анулювати візу і депортувати з ЄС на 5 років.