Статті

II ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ СИМПОЗІУМ 21.03.2018 р. у Києві

Заохочені успіхом першого випуску Симпозіуму (1 грудня 2016 р.) було прийнято рішення для проведення II Польсько-Українського Симпозіуму. Тим разом порушили тему «Проблеми та можливості для громадян України на європейському ринку праці після зміни нормативно-правових актів від 01.01.2018 р.». Організаторами заходу стали Об’єднання Роботодавців OKAP (Загальнопольський конвент агенцій праці) разом з Громадською організацією «Право Миру» (The Law of Peace) та Всеукраїнською Асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування.

На Симпозіумі зустрілися представники з Польщі та різних фірм з України, аби обговорити зміни від 01.01.2018 р., задати хвилюючі питання та отримати відповіді від експертів. Першим спікером даного Симпозіума був власник нашої фірми Projektanci Kariery і Голова правління OKAP Давид Сейферт, який детально розповів о змінах у законодавстві, які обов’язки працедавця та працівника, які кари можуть стосувати за нелегальне працевлаштування іноземців (від 3 000 до 30 000 злотих), чому для працівників це теж важливо, які користі має кожна зі сторін після впроваджених змін.

Також на Симпозіумі були розглянуті інші питанння, пов’язані з майбутнімі запотребованнями польського ринку праці, легального працевлаштування в Чехії, делеговання працівників до інших країн ЄС. Кожна з фірм поділилася своїм практичним досвідом зі всіма присутніми, що було дуже істотно для фірм з України незалежно від досвіду роботи в даній галузі. Симпозіум дав можливість обмінятися досвідом, контактами та своїми думками на теми, безпосередньо пов’язані з їх діяльністю. Підсумовуючи, можеми сказати, що кожний представник повернувся з Симпозіуму до своєї фірми з великим багажем нової інформації, знань та новими контактами для співпраці.

Повернутися до статей